Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Наші новини

 

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів 

Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області повідомляє, що з 01.01.2019 року запроваджується централізована модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів.

Наказом Державної казначейської служби України від 14.09.2018 №290 «Про організацію роботи щодо відкриття видаткових рахунків місцевих бюджетів» передбачається відкриття протягом 2019 року видаткових рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів на єдиному МФО Державної казначейської служби України (820172).

 28.04.2017

 

З нагоди 22-річниці з дня створення Державної казначейської служби України та з метою підкреслення патріотичних й миролюбивих прагнень казначеїв, колектив Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області долучився до всеукраїнської акції 27 квітня 2017 року з висаджування куща калини. Працівниками Управління було висаджено кущі калини на території дитячого садочка «Зірочка» смт. Єланець.