Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Регуляторні акти

^Нагору

 

 

Реєстр

діючих розпоряджень голови Єланецької райдержадміністрації, що є регуляторними актами

за станом на  01.01.2019 року  

№ п/п

Дата прийняття

Назва розпорядження

Розробник

1.

№ 242-р від 16.11.2015

«Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Єланецького району»

Сектор  економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації

До першоджерел

Реєстр регуляторних актів Єланецької райдержадміністрації, що втратили свою чинність  за станом на 01.01.2017 року.

 
№ п/п
Дата прийняття
Назва розпорядження
Примітка
1.
№20-р
від 16.01.2006 року
«Про створення конкурсного комітету і затвердження Умов та Положення, що регламентують організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є райдержадміністрація»
Скасовано розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 12. 2011 року №705-р, згідно висновку робочої групи по перегляду регуляторних актів на відповідність принципам держав-ної регуляторної політики як таке що втратило чинність.
 
 

 Реєстр діючих розпоряджень голови Єланецької райдержадміністрації, що є регуляторними актами  за станом на 01.01.2017 року.

 
№ п/п
Дата прийняття
Назва розпорядження
Розробник
1.
№110-р від 31.03.2014
«Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг при Єланецькій районній державній адміністрації»
Сектор адміністративно - дозвільних процедур апарату райдержадміністрації
2.
№ 242-р від 26.11.2015
«Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Єланецького району»
Сектор  економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації
 
 
                                                                                                                                                                    05 серпня 2015 року

Повідомлення

 про оприлюднення проекту  регуляторного акта

  Єланецька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту -  проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району»  (далі - проект розпорядження).

 

         Розробник: сектор  сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму Єланецької районної державної адміністрації
 
      Проект регуляторного акта розроблено відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з  метою створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.
         Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу  оприлюднено на офіційній веб-сторінці Єланецької районної державної адміністрації (http://elanets.mk.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність та підприємництво»  ( підрозділ «Регуляторні акти»).
    Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу  за адресою: 55501 смт.Єланець, вул.Горького-15-А, приймальня Єланецької райдержадміністрації, тел.(05159) 9-14-38, або повідомленням на електронну адресу: elanets@mк.gov.ua, econelanets@ukr.net
      З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також у секторі економічного розвитку, торгівлі та туризму Єланецької райдержадміністрації, каб. №3.
 
Завідувач сектору економічного
розвитку, торгівлі та туризму

райдержадміністрації                                                                                           Н.П.Гонта 

                                                                                                                                                                                      

АНАЛІЗ
РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району»
 
1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.
Необхідність розроблення даного проекту розпорядження обумовлено змінами у чинному законодавстві України на автомобільному транспорті та забезпечення вибору на конкурсних засадах пасажирських перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є райдержадміністрація.
    Прийняття регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району» вирішить проблему надання вищезазначених послуг.
 
2. Визначення цілей державного регулювання.
Ціллю розробки даного проекту розпорядження є:
- приведення у відповідність до норм чинного законодавства на автомобільному транспорті Умов проведення конкурсу, що регулюють визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, для досягнення найбільш ефективної організації та забезпечення проведення конкурсів;
- створення конкурентного середовища у сфері перевезення пасажирів автотранспортом, забезпечення прозорості та створення умов підвищення ефективності проведення конкурсів;
- організація забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, забезпечення транспортних перевезень населення району, своєчасної сплати окремим категоріям громадян пільгового проїзду.
 
3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей.
В якості альтернативи до запропонованого регуляторного акту можна розглянути й інше вирішення даного питання, а саме залишення даного питання в незмінному стані. Це призведе до заглиблення існуючої проблеми і в ніякому разі не сприятиме її вирішенню.
Прийняття розпорядження голови райдержадміністрації забезпечить розвиток здорової конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах пасажирських перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, організатором  перевезень на яких є райдержадміністрація.
 
4. Опис механізму, який пропонується для розв’язання проблеми.
На даний час в районі відсутній розпорядчий документ, яким визначені критерії відбору перевізників на автобусних маршрутах загального користування. Механізмом розв’язання проблеми є затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району.
Прийняття  вказаного розпорядження сприятиме створенню сталих та безпечних умов для подальшого розвитку пасажирського перевезення, встановленню чіткого порядку діяльності та взаємодії суб’єктів господарювання з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.
Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування у Єланецькому районі визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування і є обов’язковими для виконання органом виконавчої влади, місцевого самоврядування та автомобільними перевізниками.
Прийняття запропонованого нормативно-правового акту підвищить поінформованість перевізників щодо проведення конкурсу на здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, а також вимог до претендентів на участь у конкурсі.
 
5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.
В разі прийняття регуляторного акта районною державною адміністрацією будуть реалізовані повноваження надані їм відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт» та постановою Кабінету Міністрів України від
03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» (зі змінами та доповненнями).
   Прийняття запропонованого регуляторного акта забезпечить:
- отримання вичерпної інформації щодо вимог та порядку проведення конкурсу;
- забезпечення контролю за виконанням суб’єктами господарювання своїх зобов’язань;
- тісну та ефективну співпрацю суб'єктів звернень з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.
   Проект розпорядження негативних чинників не має.
     Оприлюднення проекту розпорядження та аналізу регуляторного впливу в установленому порядку забезпечить отримання зауважень та пропозицій від громадськості. Рівень поінформованості громадськості буде достатній для усвідомлення та реалізації проекту розпорядження.
 
6. Очікувані результати прийняття регуляторного акта.
В результаті прийняття регуляторного акту очікуються такі позитивні фактори, як:
- розвиток здорової конкуренції;
- підвищення якості послуг з перевезення;
- обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг;
- підвищення безпеки пасажирських перевезень;
- вибір на конкурсних засадах пасажирських перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість перевезення пасажирів;
- дотримання перевізниками умов договору на перевезення пасажирів.
 
 Опис прогнозованих вигод та витрат від регулювання, яке запроваджується.
 
Сфера впливу
Вигоди
Витрати
Органи влади
Приведення до норм чинного законодавства України надання послуг із перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
 Обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень.
Витрати не передбачаються
Суб’єкти господарювання
 Створення рівних можливостей для вступу на ринок надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.
  Можливість участі у конкурсі на перевезення пасажирів та розширення можливостей підприємницької діяльності.
Витрати на участь у конкурсі
Населення
Покращення якості надання послуг з пасажирських перевезень автомобільним транспортом, задоволення потреб населення району у перевезенні
Витрати визначатимуться  тільки платою за проїзд
 
 
7. Обґрунтування терміну дії регуляторного акта.
     Акт набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації відповідно до законодавства України. Строк дії регуляторного акта встановлюється на необмежений термін. Доповнення, зміни  та його відміна  будуть здійснюватися  у разі внесення відповідних змін до чинного законодавства України
 
 
8. Показники результативності регуляторного акта.
Впровадження даного регуляторного акта дозволить виконати вимоги Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» щодо  підготовки матеріалів для проведення конкурсу, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.
    Основними показниками результативності регуляторного акта є:
-  кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.
  - підвищення якості обслуговування маршрутів, завдяки залученню до перевезення пасажирів більш нових та комфортних автобусів.
- зменшення  скарг,  збільшення  пропозицій щодо поліпшення якості
послуг.
- підвищення рівня безпеки, дотримання правил безпеки руху.
- забезпечення сталої роботи конкурсного комітету.
 
9. Відстеження результативності регуляторного акта.
Для відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься базове,  повторне та періодичні відстеження.
Базове відстеження результативності даного регуляторного акту буде проведено до дня набрання чинності регуляторного акту.
З метою оцінки ступеня досягнення цим актом визначених цілей повторне відстеження результативності буде здійснене не пізніше як через рік після набрання чинності актом.
Періодичні відстеження планується проводити один раз на кожні три роки, починаючи з дня виконання заходів щодо повторного відстеження.
       За результатами проведення відстежень буде можливо порівняти показники результативності дії регуляторного акта. У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань, вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін до регуляторного акта.
 
 
   
Аналіз регуляторного впливу підготовлено:
Завідувач сектору економічного
розвитку, торгівлі та туризму
райдержадміністрації                                                                 Н.П.Гонта
 
Керівник регуляторного органу:
Голова Єланецької районної
державної адміністрації Миколаївської області                          В.В.Богданцев
 
04.08.2015 р.
                                                                                                 ПРОЕКТ
 
ЄЛАНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
«___»______   2015
Єланець
№ ____
 
Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району
 
 
 
      Відповідно до статей 6,13,16, 20,41  Закону України   «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою визначення  конкурсних засад відбору перевізників  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району:
 
1.  Затвердити Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району (додаються).
 
2. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами  масової інформації  апарату райдержадміністрації  (Фабрикова)  довести це розпорядження до відома населення району через районну газету «Єланецький вісник».
 
3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування у засобах масової інформації.
 
4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Зайзбурга О.А.
 
Голова райдержадміністрації                                                     В.В.Богданцев
 
Розробник проекту:
Завідувач сектору економічного розвитку,
торгівлі та туризму     райдержадміністрації                                                Н.П.Гонта
 
                                                
                                     ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                    Розпорядження голови Єланецької   
                                                                 районної державної адміністрації
                                                 «__»_____  2015   №___                                       
 
Умови
 конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району
 
1. Загальні положення
1.1. Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району (далі - Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081(зі змінами та доповненнями) (Далі – Порядок проведення конкурсу), Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами та доповненнями), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами та доповненнями), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об’єкті конкурсу.
 
1.2. Організатором проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району є Єланецька райдержадміністрація (далі – Організатор), яка приймає рішення щодо проведення конкурсів, укладає договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, контролює їх виконання.
 
1.3. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.
1.4. Визначення перевізника на автобусному маршруті здійснюється виключно на конкурсних засадах. Конкурс є відкритим для всіх претендентів.  Рішення щодо проведення конкурсу приймає  Організатор. Для підготовки та проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет для організації та проведення в Єланецькому  районі конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Єланецького району (далі - конкурсний комітет). Положення про нього  та персональний склад конкурсного комітету затверджується розпорядженням голови Єланецької  районної державної адміністрації.
 Організатор  і конкурсний комітет під час підготовки та проведення конкурсів  з визначення автомобільних перевізників керується постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями).

1.5. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.
1.6. Ці Умови є обов’язковими для виконання членами конкурсного комітету та перевізниками-претендентами.
2. Обєкти конкурсу
2.1. Об’єктом конкурсу є приміські автобусні маршрути (сукупність оборотних рейсів)  загального користування, що не виходять за межі території Єланецького району, перелік яких додається до цих Умов.
2.2. Об’єктами конкурсу можуть бути тільки маршрути із затвердженими паспортами.
3. Умови перевезень
3.1. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має   відповідати таким критеріям:
для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за  № 499/13766 (зі змінами та доповненнями), на приміських маршрутах - автобуси категорій  М2 класу А та В, категорії М3 класу А,В та І, ІІ,ІІІ.
рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками (токсичність (вміст СО2) - до 3 %), димність - до 40 %), пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;
на кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
3.2. Для участі у конкурсі перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та наявність резерву автобусів (у кількості не менше нормативу (10% для автобусів приміського сполучення) для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу.
   Автотранспортні засоби, які перебувають у резерві перевізників-претендентів, повинні бути не нижчими за показниками категорії, класу, комфортності за основні автотранспортні засоби, що пропонуються для обслуговування маршруту.
3.3. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
3.4. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.
3.5. Автомобільний перевізник - переможець конкурсу самостійно забезпечує перевезення пасажирів на маршруті, що був об’єктом конкурсу.
 
3.6. Відповідно до вимог статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» у разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів,  що відповідають   умовам  конкурсу, але відповідають вимогам безпеки,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи,  що містять       характеристику      наявних      автобусів,      які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.
 
     У разі  відсутності  перевізників-претендентів,   які   мають автобуси,  що  відповідають  умовам конкурсу,  конкурс проводиться серед  претендентів,  які  пропонують  використовувати  на  даному маршруті   автобуси,  що  відповідають  вимогам  безпеки,  але  не відповідають  умовам  конкурсу   за   класом,   пасажиромісткістю, параметрами  комфортності,  з  урахуванням  поданих  інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку  автобусів,  які  будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.
 
3.7. Організатор укладає  з  переможцем конкурсу договір  про перевезення пасажирів терміном до п'яти років, а у разі відсутності в  нього  транспортних засобів,  що  відповідають  умовам  конкурсу  за класом,  пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, - на один рік.
 
4. Фінансування проведення конкурсу та розгляд спорів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу.
 
    
 
 
Завідувач сектору економічного
розвитку, торгівлі та туризму
райдержадміністрації                                                                 Н.П.Гонта
 
                                                        
 
 
 
                                                                            
                                                                                 Додаток
                                                                                  до Умов конкурсу
 
ПЕРЕЛІК
приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території  Єланецького району
 
 
 
з/п
№ маршруту
Назва маршруту
1.
275
Єланець -  Великосербулівка ( через Куйбишевку)
2.
276
Єланець -  Водяно- Лорино
3.
277
Єланець -  Маложенівка
4.
278
Єланець  -  Камянка
5.
279
Єланець -  Новоолександрівка
 
 
 
 
 
 
 
 
Завідувач сектору економічного
розвитку, торгівлі та туризму

райдержадміністрації                                                            Н.П.Гонта 

12 вересня 2014 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Єланецька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації від 31.03.2014 р. № 110-р” (далі — проект розпорядження).

У проект розпорядження внесено зміни нормо-проектувального характеру.

Розробник: сектор адміністративно-дозвільних процедур апарату Єланецької районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акта розроблено на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” з метою приведення розпорядження до вимог чинного законодавства.

Проект розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.03.2014 р. № 110-р” та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній веб-сторінці Єланецької районної державної адміністрації (elanets@mk.gov.ua,) у розділі “Регуляторна діяльність” (“Регуляторні акти”).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

  • поштою за адресою: 55501, Миколаївська обл., с.м.т. Єланець, вул. Горького, 15-А

  • факсом (05159) 9 15 37;

  • електронною поштою за адресою: admin.Chuguta@ukr.net

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua

12 лютого 2014 року

Повідомлення про оприлюднення проекту  регуляторного акта
розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації
 “Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються
через Центр надання адміністративних послуг при  Єланецькій районній державній адміністрації” 

         Єланецька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акту - розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації “Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при  Єланецькій районній державній адміністрації” (далі — проект розпорядження).

         Проект розпорядження доопрацьовано за результатами його розгляду в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. У проект розпорядження внесено зміни нормо-проектувального характеру.

         Розробник: сектор адміністративно-дозвільних процедур апарату Єланецької районної державної адміністрації.

         Проект регуляторного акта розроблено на виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги” з метою визначення переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при  Єланецькій районній державній адміністрації,  забезпечення дотримання законності, прозорості та юридичної визначеності в системі надання адміністративних послуг.

         Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній веб-сторінці Єланецької районної державної адміністрації (http://elanets.mk.gov.ua) у розділі “Регуляторна діяльність” (“Регуляторні акти”).

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати  в письмовій формі:

  • поштою за адресою: 555501,  с.м.т.Єланець,  вул. Горького, 15-а
  • факсом (05159)  91537;
  • електронною поштою за адресою:  admin.Chuguta@ukr.net  

         Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного
акта

Фінансове управління Єланецької райдержадміністрації повідомляє про розробку проекту регуляторного акта: наказу фінансового управління Єланецької райдержадміністрації «Про затвердження Інструкції щодо складання та виконання розпису  районного бюджету»

Розробник: бюджетний відділ фінансового  управління

Проект регуляторного акта розроблено на виконання  вимог пункту 5 наказу Міністерства фінансів України  від 28 січня 2002 року N 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 86/6374 (із змінами) та з метою впорядкування складання та виконання розпису районного бюджету бюджетними установами та організаціями.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта  та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 55501, смт.Єланець, вул.. Горького,15а, фінансове управління Єланецької райдержадміністрації, факсом (05159) 9-11-75.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного
акта 

Фінансове управління Єланецької райдержадміністрації повідомляє про розробку проекту регуляторного акта: наказу фінансового управління Єланецької райдержадміністрації «Про затвердження Інструкції щодо заповнення форм бюджетного запиту районного бюджету на плановий рік та наступні  за планом два бюджетні періоди»

Розробник: бюджетний відділ фінансового  управління

Проект регуляторного акта розроблено на виконання  вимог статті 21, 22, 34, 35 та пункту 3 статті 75 Бюджетного кодексу України, з метою своєчасного складання проектів місцевих бюджетів, забезпечення розроблення головними розпорядниками коштів планів діяльності на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди (включаючи заходи щодо реалізації інвестиційних програм (проектів)) та подання бюджетних запитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди, які мають містити вичерпну інформацію  необхідну для повнофункціональної  їх  діяльності,  аналізу показників проекту місцевого бюджету

 Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу

 Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта  та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 55501, смт.Єланець, вул.. Горького,15а, фінансове управління Єланецької райдержадміністрації, факсом (05159) 9-11-75.

  Розпорядження про визнання таким, що втратило чинність розпорядження Єланецької районної державної адміністрації
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
18Kb Скачать скачать
  Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації "Про визнання таким,що втратило чинність розпорядження Єланецької районної державної адміністрації"
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
29Kb Скачать скачать
  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Єланецької районної державної адміністрації»
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
45Kb Скачать скачать
  ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Єланецького район
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
45Kb Скачать скачать
  ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі тер
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:44
42Kb Скачать скачать
  План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:43
286Kb Скачать скачать
  Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації від 31.03.2014 № 110-р”
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:43
50Kb Скачать скачать
  Проект розпорядження "Про внесення змін до розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації від 31.03.2014 № 110-р"
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
39Kb Скачать скачать
  Про затвердження Порядку проведення контролю відповідності чинному бюджетному законодавству рішень про затвердження, внесення змін і доповнень до селищного та сільських бюджетів Єланецького району
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
2299Kb Скачать скачать
  Звіт про базове відстеження результативності проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг при Єланецькій районній
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
31Kb Скачать скачать
  Перелік адміністративних послуг
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:39
43Kb Скачать скачать
  Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації “Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Єланецькій районній державній адміністра
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:39
60Kb Скачать скачать
  Про визначення Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
29Kb Скачать скачать
  Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Єланецької районної державної адміністрації «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг”
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:41
41Kb Скачать скачать
  Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови Єланецької райдержадміністрації «Про встановлення річного розміру орендної плати за використання земель державної власності на території Єланецького району»
Формат: DOC | Добавлен: 11/12/2020 15:01:48
95Kb Скачать скачать
  Розпорядження Про затвердження цін і тарифів на роботи (послуги) із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:41
80Kb Скачать скачать
  Додаток до розпорядження
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:41
567Kb Скачать скачать
  Проект наказу про затвердження Інструкції щодо заповнення форм бюджетного запиту районного бюджету на плановий рік та наступні за плановим два бюджетні періоди
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
45Kb Скачать скачать
  Інструкція щодо заповнення форм бюджетного запиту до проекту районного бюджету на плановий рік та наступні за плановим два бюджетні періоди
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
126Kb Скачать скачать
  Додаток до Інструкції щодо заповнення форм бюджетного запиту районного бюджету на плановий рік та наступні за плановим два бюджетні періоди (пункт 3.1)
Формат: XLS | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
160Kb Скачать скачать
  Прект наказу про затвердження Інструкції щодо складання та виконання розпису районного бюджету
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
44Kb Скачать скачать
  Інструкція про складання та виконання розпису районного бюджету
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
100Kb Скачать скачать
  Додаток до Інструкції щодо складання та виконання розпису районного бюджету
Формат: XLS | Добавлен: 24/08/2020 17:32:42
159Kb Скачать скачать