Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

07/12/2020

 

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Становлення нашої країни як незалежної держави тісно пов’язано із розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Місцеве самоврядування сьогодні є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме спершу до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та мВ Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено надзвичайно важливу місію – втілювати в життя громадські ініціативи, дбати про соціально-економічний добробут територіальних громад, захищати інтереси простих людей, мешканців нашого району, створювати комфортні умови для їх проживання. Через самоврядування громадяни мають право обирати і бути обраними і головне - брати участь у вирішенні питань місцевого життя та відстоюванні інтересів територіальних громад.

Тож, шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, прийміть слова вдячності за вашу самовіддану щоденну працю, високу громадську активність на благо розвитку нашого краю. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя, добра, витримки і оптимізму, творчої сили та нових звершень.

 

Всі новини →