Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 16 листопада:

16/11/2020

 За минулий тиждень в Україні було виявлено і лабораторно підтверджено COVID-19 у 76 221 особи, що майже на 10 тисяч більше, ніж позаминулого тижня. До медичних закладів було госпіталізовано 9 653 особи. Наразі у лікарнях перебувають 27 905 пацієнтів із підозрою або підтвердженим діагнозом "коронавірусна хвороба".

 

Очільник МОЗ 14 листопада отримав позитивний тест на COVID-19. Наразі він перебуває вдома на самоізоляції, продовжує працювати дистанційно та в режимі онлайн ділиться своїм досвідом як пацієнта. Свій “шлях пацієнта” міністр розпочав зі звернення до контакт-центру МОЗ. Йому було надано номер телефону лікаря, який проконсультував міністра відповідно до протоколу лікування коронавірусної хвороби.

 

За результатами звернення до контакт-центру міністр доручив якнайшвидше вирішити питання підписання онлайн-декларацій із сімейними лікарями. Крім цього, у разі відсутності сімейного лікаря та можливості підписання декларації будь-який громадянин має бути забезпечений консультаціями фахівця щодо перебігу хвороби.

 

За розрахунками МОЗ, запровадження карантину “вихідного дня”, за умови дотримання передбачених обмежень, дозволить зупинити стрімке зростання захворюваності на COVID-19. Аналогічний механізм протидії поширення хвороби був запроваджений влітку в Ізраїлі, що дозволило країні за три тижні зменшити показник захворюваності на 20%.

 

Жорсткий карантин, який був введений у багатьох країнах Європи, – найефективніший шлях протидії поширенню COVID-19. Але, за розрахунками Мінфіну та Мінекономіки, українська економіка не витримає повної трьохтижневої зупинки.

 

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Всі новини →