Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

76-та річниця вигнання фашистських загарбників з України

28/10/2020

 Сьогодні з нагоди відзначення 76-ї річниці вигнання фашистських загарбників з України в Парку Слави в знак глибокої шани та поваги до загиблих вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

 

Сьогоднішня дата є визначною для нашої країни, адже саме в цей день в 1944 році було покладено кінець нацистському поневоленню української землі. Завдяки мужності і героїзму наших співвітчизників Україна вистояла в цій смертельній боротьбі. Всі учасники визвольного руху та жертви нацизму, які обороняли нашу землю, назавжди залишаться в пам’яті українського народу.Ми вшановуємо память тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях!.

В День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму. І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Всі новини →