Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 20 жовтня:

20/10/2020

 За минулу добу:

- захворіли 5 469 осіб, із них 275 дітей та 214 медпрацівників;

- госпіталізовано 841 особу;

- 113 летальних випадків;

- одужала рекордна кількість осіб – 3 044.

 

Загалом за добу здійснено 53 403 тестування, зокрема 31 543дослідження методом ПЛР, а також 21 860 – методом ІФА.

 

Найбільшу кількість випадків зареєстровано у м. Київ (462), Харківській (446), Житомирській (376), Львівській (289) та Дніпропетровській (285) областях.

 

Із виділених нещодавно урядом України додаткових 260 млн грн на збільшення кількості тестувань на COVID-19 для проведення досліджень у приватних лабораторіях буде направлено 100 млн грн.

 

Це дозволить максимально розвантажити державні лабораторні центри та скоротити термін проведення досліджень.

 

Особливо гостро проблеми з термінами проведення тестувань на коронавірусну хворобу відчуваються у таких областях, як Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, а також у місті Києві. Водночас є регіони, де проблем із завантаженістю лабораторій не існує. Серед них – Закарпатська, Кіровоградська області та інші. МОЗ планує надалі розширювати роботу з приватними лабораторними центрами, щоб скоротити терміни проведення досліджень.

 

В Україні залишається напруженою ситуація із завантаженістю лікарень хворими на COVID-19, рівнем госпіталізації та кількістю пацієнтів з важким перебігом хвороби. Особливо вірус небезпечний для людей віком понад 60 років та тих, які мають супутні захворювання. Ризик інфікування можна знизити, дотримуючись основних епідемічних правил.

 

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

 

Всі новини →