Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

УВАГА! ПЕРШІ ВИПАДКИ КОРОНАВІРУСУ ВИЯВЛЕНО В ЄЛАНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

29/07/2020

 

Шановні жителі Єланецького району!

Єланеччина до останнього моменту була одним із двох районів області, де впродовж кількох місяців  з початку епідемії не було виявлено жодного хворого на COVID-19.

Станом на 29 липня 2020 року за даними Миколаївського обласного лабораторного центру  в Єланецькому районі зафіксовано перші 2 випадки захворювання на COVID-19. Захворіли  жителі села Велика Солона: мати (68 років) та син (44 роки), які повернулися з західного регіону  України. Ступінь їх захворюваності визначено як середньої важкості. На даний момент хворих  госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Миколаївської обласної ради, встановлюється коло контактних осіб.

 В терміновому порядку було проведено засідання комісїї  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій райдержадміністрації, на якому прийняті відповідні  протокольні рішення. Наразі ситуація оперативно відпрацьовується, щоб не допустити поширення вірусу. Відповідні профільні служби були готові до такого розвитку подій. Влада докладає усіх зусиль, щоб  територія району залишалася безпечною.

Тому, шановні друзі, будьмо відповідальними за себе та тих, хто поруч! Не забуваємо про заходи особистої гігієни та дотримуємося правил карантину, обов'язково носимо захисні маски, якомога частіше миємо руки, обробляємо поверхні антисептичними засобами та тримаємо дистанцію. Пам'ятаємо, що найбільше передача вірусу здійснюється повітряно-крапельним шляхом та від контакту брудними руками обличчя (очі, ніс, рот).

Бережіть себе і своїх рідних!

Всі новини →