Єланецький район » Культура » Новини культури
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Новини культури

 Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з квітами, книгами в подарунок та малюнками улюблених книг до Єланецької районної бібліотеки для дітей завітали юні читачі 3-Б кл. Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. разом з класним керівником Нелею Володимирівною Мартинюк та вихователем Наталією Василівною Слюсаренко.

Вони стали учасниками бесіди-екскурсії «БІБЛІОТЕКА  - ТВОЄ ВІКНО У СВІТ», яка проходила в рамках Дня відкритих дверей «Бібліотека для тебе, бібліотека для всіх».

Ігри, пазли, запитання-тести, вікторини урізноманітнили зустріч.  З цікавістю та захопленням діти сприйняли відео презентацію «Пам’ятники книгам».

 Дзвінкими голосами вони підтримали кричали про книгу та бібліотеку.

Гарний настрій у юних читачів та позитивні емоції викликали призи – кольорові кульки та солодощі, які вони отримали за активну участь у заході.

Ми вдячні за чудові слова во славу КНИЗІ, з якими звернулася до присутніх Неля Володимирівна. 

Лише у співпраці з вчителями та батьками в бібліотеці «народжується» ЧИТАЧ, щоб потім все життя не розлучатися з КНИГОЮ.

Тож читаймо, поважаймо і любімо книгу!

 

 

 

 Віртуальна мандрівка «СТЕЖКАМИ РІДНОГО ЄЛАНЦЯ», учасниками якої стали юні читачі 5-Б кл. Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з класним керівником Галиною Ярославівною Фоміною, відбулася в районній бібліотеці для дітей.

Вона стала своєрідним продовженням подорожі-екскурсії, яку в цей день діти здійснили рідним селищем.

 Бібліотекарі намагалися запалити в дитячих сердечках вогник гордості за Єланець – Їхню маленьку Батьківщину.

Фото-вікторина «Улюблені місця рідного Єланця» розширила кругозір п’ятикласників, змусила їх ще і ще раз подумки пройтися рідними вулицями.

Діти відчули душевну спорідненість зі своїми односельцями, які розбудували і розбудовують наше селище, роблять його красивим, затишним та ошатним.

Свої думки-побажання рідному Єланцю: миру, процвітання, новобудов, води, зелених насаджень, чистої річки – діти висловили на пелюстках квітки «Я люблю Єланець».

 

 Перший крок до книжок

Цієї осені учні 2-А та 2-Б класів Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст.                    (кл. керівники: Вікторія Анатоліївна Флоря та Тетяна Павлівна Хабарова) вперше завітали до дитячої бібліотеки на екскурсію-посвяту «Перший крок до книжок».

Наша дружна читацька родина поповнилася розумними, допитливими читачами – справжніми друзями книг.

Сяючі очі, руки тягнуться до різнобарвних книжок, голосне спілкування, яскраві враження – такими ми побачили дітей в цей день.

Їх зустрів Книжник – охоронець книжкових багатств в РДБ, провідник до Світу Книг. З ним вони пригадали правила охайного поводження з книгою, розгадували загадки, відповідали на запитання казкового кросворду.

Урочиста обіцянка юного читача святковий настрій надовго запам’ятаються дітворі, як  шлях у дивний світ книги.

Юні читайлики отримали на згадку про посвяту «Поради маленькому читачу» та вибрали собі книги для читання.

Реалізуючи соціально-культурну програму «Зростаємо разом з книгою», бібліотекарі у співпраці з вчителями та батьками намагаються виховати у підростаючого покоління любов до книги та читання.

Шановні батьки! Підтримайте у своїх дітей прагнення читати, відвідайте разом з ними дитячу бібліотеку , виховуйте  у них добру звичку – користуватися бібліотекою. Адже не може бути жодної держави і народу без КНИГИ.

 

 

 

 

 

 

 МІЙ РІДНИЙ КРАЙ, МОЯ ЄЛАНЕЦЬКА ЗЕМЛЯ

Гучне – «Я люблю Єланець!» -  часто лунало на бібліомайданчику під час літературно-краєзнавчої акції «Мій рідний край, моя Єланецька земля». Ініціаторами проведення її стали районні бібліотеки, реалізуючи соціально-культурний проект «Сучасна бібліотека для громади».

 

   Любов до рідного селища – це найвище патріотичне почуття. Воно живе в серці кожного єланчанина. І діти це довели, беручи участь у конкурсі малюнків «Я люблю Єланець!». Юні читачі-четвертокласники Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. у своїх малюнках по-дитячому щиро висловили свою любов до рідного краю.

 На книжково-ілюстративній виставці «Мій рідний край, моя Єланецька земля!» були представлені цікаві краєзнавчі матеріали про минуле та сьогодення нашого краю, його працьовитих і талановитих людей та їхні здобутки.

Ігри, конкурси, розмальовки фарбами, олівцями та фломастерами дали можливість дітворі творчо відпочити.

 Завдяки спонсорській підтримці селищної ради, діти отримали призи та солодощі. Веселий настрій, позитивні емоції – характерна риса нинішньої акції. Діти Єланця не лише успішно навчаються, а й можуть весело розважатися.