Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Соціальний захист інвалідів

 Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

З огляду на зазначене та з метою недопущення погіршення на період карантину стану здоров’я та умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено прийом документів та взяття на облік осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення, в тому числі засобами поштового зв’язку, формування електронного направлення в Централізований банк даних з проблем інвалідності, прийом договорів на виготовлення та забезпечення технічними засобами реабілітації від підприємств, що здійснюють виготовлення, постачання та ремонт цих засобів.

Спеціаліст управління, що супроводжує документообіг при забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними засобами реабілітації, забезпечений  безперебійним доступом до Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

Звертаємо увагу! Консультативну допомогу з питань життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю можна отримати в управлінні соціального захисту населення за телефоном 9-14-89.

 

                                                                     Управління соціального захисту

                                                                     населення Єланецької РДА 


Соціальний захист людей з особливими потребами
Професійне навчання інвалідів
Професійна реабілітація людей з особливими потребами
Забезпечення санаторно – курортними путівками через органи соціального захисту населення та виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки
Забезпечення окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації
Забезпечення інвалідів спецавтотранспортом
Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції
Роз'яснення вимог законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування інвалідів
Роз'яснення вимог законодавства України стосовно професійного навчання інвалідів

  Наказ Про затверження Положення про пункт прокатуц технічних та інших засобів реабілітації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
567Kb Скачать скачать
  Положення про пункт прокатуц технічних та інших засобів реабілітації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:32:52
3334Kb Скачать скачать