Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби у закладах громадського харчування, продовольчих і непродовольчих магазинах та ринку в районі.

13/11/2020

 Продовжується здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби у закладах громадського харчування, продовольчих і непродовольчих магазинах та ринку в районі.

Сьогодні мобільною робочою групою за участю представників Єланецької РДА, Єланецького відділення поліції Новоодеського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області та ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було проведено 7 відповідних перевірок щодо дотримання карантинних норм, з метою профілактики правопорушень правил карантину та дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України. Крім того, проводилися профілактичні бесіди.
За результатами вказаних перевірок були виявлені порушення вимог чинного законодавства, а саме санітарних норм, у зв'язку з чим Держпродспоживслужбою надано 1 припис щодо усунення порушень.
У черговий раз закликаємо жителів Єланецького району бути свідомими. Зрозумійте, що від правильного дотримання умов карантину залежить не лише ваше здоров’я, а й здоров’я ваших рідних та близьких! Не забувайте одягати маски у громадських місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.
 

Всі новини →