Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 13 листопада:

13/11/2020

 За минулу добу в Україні захворіли 11 787 осіб. Було госпіталізовано 1 587 пацієнтів. Для порівняння: чотири місяці тому кількість хворих у країні була у 11-12 разів меншою.

 

Сьогодні надважливо дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил, інакше — вже через місяць лікарняні ліжка будуть повністю заповнені, і медзаклади не зможуть приймати хворих. Із загальної кількості хворих на COVID-19 потребують стаціонарного лікування до 13-14%.

 

Посилення карантинних обмежень — не популярне, але життєво необхідне рішення. Цьогорічна зима буде достатньо важкою для України з точки зору епідемічної ситуації. Головне завдання, яке наразі стоїть перед державою, — пройти пандемію з найменшими людськими втратами.

 

Запровадження карантину “вихідного дня” дозволить зменшити кількість соціальних контактів і у такий спосіб уповільнити розповсюдження коронавірусної хвороби. Уже з 14 листопада щосуботи та щонеділі в країні будуть працювати лише транспорт, продовольчі магазини, автозаправки, аптеки (зокрема ветеринарні). Крім цього, на території всієї України запроваджений "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки.

 

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Всі новини →