Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Як працюватимуть заклади культури в умовах нових карантинних обмежень

13/11/2020

 Уряд запровадив карантин «вихідного дня» з 14 до 30 листопада 2020 року. Прийняті на засіданні 11 листопада зміни до постанови №641 передбачають також поширення протиепідемічних обмежень, які стосувалися «помаранчевої» зони карантину, на всі регіони країни.

 

МКІП інформує, що зміниться в роботі закладів культури у зв’язку із введенням карантину «вихідного дня».

 

Відповідно до нових обмежень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка забороняється діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів.

 

Ця заборона не поширюється на роботу, пов’язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки (за умови обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб та використання персоналом (окрім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва творів, респіраторів або захисних масок.

 

У всі інші дні дозволяється:

- діяльність кінотеатрів і театрів із наповненістю до 50% місць у кожній залі;

- діяльність музеїв, які можуть забезпечити перебування в приміщеннях не більше 1 людини на 20 кв. м;

- проведення культурних та релігійних заходів, в яких бере участь до 20 осіб.

 

Нагадаємо, МКІП готує пропозицію до Уряду про режим фінансової компенсації для сфери культури, креативних індустрій та туризму.

 

Запрошуємо надсилати пропозиції щодо термінових рішень Уряду з приводу режиму компенсацій на електронну адресу: ideas@mkip.gov.ua.

 

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

Всі новини →