Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Свій 93 рік народження святкує Софія Мусіївна Баранець, мешканка селища Єланець, учасниця бойових дій у Другій світовій війні.

11/11/2020

 Сьогодні, 11 листопада, Софія Мусіївна Баранець, мешканка селища Єланець, учасниця бойових дій у Другій світовій війні, святкує свій 93 рік народження.

У цей день до оселі іменинниці голова райдержадміністрації Наталія Гайчева разом із директором Єланецької районної ради ветеранів України Ольгою Плохоніною та представником Єланецької селищної ради Оленою Аманською завітали з вітаннями.

З нагоди Дня народження на адресу Софії Мусіївни лунало багато теплих побажань.

Софія Мусіївна пройшла нелегкий життєвий шлях. На її долю, як і на долю цілого покоління, припали страшні роки запеклої Другої Світової війни, голод, розруха, важкий період відбудови Батьківщини після війни.

Шановна Софіє Мусіївно! Ми пишаємося тим, що у нашому районі живуть такі люди, як ВиГерої, які відстояли рідну землю від фашистської навали.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за героїзм та мужність, за самовідданість та патріотизм, які завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоровя, сили та наснаги Вам! Нехай Ваше життя наповнюється любовю рідних, повагою і пошаною тих, хто поряд!

 

Всі новини →