Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Як продавати за кордон: безкоштовний курс про відкриття онлайн магазинів на Amazon, ETSY, Shopify та eBay

11/11/2020

 21 жовтня 2020 року Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay. Проєкт реалізовано агенцією TECH BUREAU у партнерстві з кінопродакшеном Perfectionist.  

 

«В Україні живе понад 25 тис. дрібних експортерів, обсяг продажів яких в 2019 склав більше 350$ млн. E-Exportschool від Укрпошти за 4 роки допомогла близько 10 тис. початківцям відкрити власну справу на світових e-com майданчиках. Цього року ми планували провести 24 навчальних сесії-інтенсиви по всій Україні, але через пандемію і карантинні обмеження офлайн заходи перенесли до більш сприятливих умов. Тому формат відеокурсу – це те, що надасть весь необхідний набір інструментів будь-кому, хто хоче продавати», – зазначила Юлія Павленко, директорка Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта».
 

Освітній курс складається з 5 блоків навчальних відео та коротких довідників, які можна буде знайти на Facebook сторінці E-Export school від Укрпошти.  Ініціатори курсу впевнені, що він стане дорожньою картою для малих підприємців у розвитку власної справи за кордоном і допоможе українцям розпочати або масштабувати свій бізнес на світових ринках.
 

Etsy – найбільший маркетплей з хендмейд та вінтажних речей. Наразі там представлені тисячі українських підприємців, а Україна входить в першу десятку ринків за кількістю виставлених товарів – більше 1 млн одиниць. Найпопулярніші товари – це товари для дому, прикраси та аксесуари, а також одяг ручної роботи. Продавати такі товари можна набагато вигідніше ніж в Україні. 
 

Дізнатись, як відкрити магазин на Etsy можна на YouTube каналі Укрпошти https://bit.ly/2TW9rTA
 

Amazon
Amazon – найбільш популярний сайт електронної комерції у світі з 200 млн унікальних відвідувачів щомісяця. Така аудиторія покупців дозволяє 46% магазинам заробляти до $5 тис. на місяць. А 67% продавців починають заробляти вже у 1й рік. Найбільш популярними категоріями є електроніка, одяг та взуття, прикраси, товари для дому та кухні.
 

Дізнатись, як відкрити магазин на Amazon можна на YouTube каналі Укрпошти https://bit.ly/2TXJjYk


Не менш цікавими для потенційних експортерів будуть і наступні частини відеокурсу про Shopify таEbay та особливості просування товарів у соціальних мережах. Ролики виходитимуть щотижня протягом наступного місяця на YouTube каналі Укрпошти.


Навчальний курс є продовженням проєкту «Електронна комерція в дії», який спрямований на допомогу українським мікро та малим підприємствам (МСП) вийти на міжнародні ринки. У травні цього року партнери створили покроковий довідник з практичними рекомендаціями для українських підприємців «E-Export: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти» та  відеопроєкт«E-Export – твій ключ до успіху та розширення власної справи!» про реальних людей, які спробували і досягли успіху.
 

Переглянути покроковий довідник з практичними рекомендаціями для українських підприємців «E-Export: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти» можна на сайті E-Export School від Укрпошти https://bit.ly/32gRcN5
 

Переглянути історію успіху українських експортерів можна на YouTube каналі Укрпошти https://bit.ly/3l0DHIF
 

Нагадаємо, що з 29 вересня Укрпошта запустила E-exporttalks – серію щотижневих онлайн-вебінарів з експертами про онлайн-експорт. За попередньою реєстрацією участь у вебінарі безкоштовна.


Довідка:

E-ExportSchool від Укрпошти — це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. За 3,5 роки Укрпошта провела більше 30 безкоштовних семінарів по Україні та долучилася до 40 заходів українського та закордонних урядів у якості партнера. Проєкт став частиною комплексної програми з підтримки експорту малого та середнього бізнесу «E-Exportprogramme».

 

Всі новини →