Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Шановні працівники податкової служби Єланеччини! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем податківця України!

02/07/2020

Першою заповіддю податківця є високоповажливе ставлення до тих, хто створює матеріальні та інтелектуальні багатства і добросовісно ділиться ними з суспільством — до платників податків.

Віримо, що Ви і далі будете самовіддано працювати на користь місцевої та національної економіки, подальшого розвитку Єланеччини, розбудови Української держави.

Слова шани і подяки адресуються податківцям, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною клопіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни. Бажаємо Вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки. Здоров’я і творчої наснаги Вам, щастя і добра Вашим сім’ям!

Всі новини →