Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Заступник голови облдержадміністрації Т.Стахевич та голова райдержадміністрації Н.Гайчева відвідали опорний заклад освіти «Єланецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

20/12/2019

 20 грудня заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Т.Стахевич разом із новопризначеною головою райдержадміністрації Н.Гайчевою відвідали опорний заклад освіти - Єланецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Із роботою закладу знайомила директор школи В.Кравчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Головань.

Перш за все, відвідали харчоблок, який був відремонтований минулого року за кошти районного бюджету на суму 264 тис. грн.  За кошти обласного бюджету в сумі 163,130 тис.грн. придбано технологічне обладнання для харчоблоку.

Далі завітали до кабінету фізики, хімії, біології, географії, в яких проведені сучасні ремонти та придбано обладнання .

Також в опорному закладі освіти працюють 2 інклюзивні класи та з 01.09.2018 року діє Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Послугами психолога, логопеда, фізичного реабілітолога охоплено  30  дітей району.

Крім того, в Єланецькій ЗОШ обладнано сучасний медіа-центр, який став альтернативою стандартній шкільній бібліотеці.

Довідково: З 1 вересня 2018 року функціонує опорний заклад освіти «Єланецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Єланецької районної ради Миколаївської області з 2 філіями: Братолюбівська філія Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Малоукраїнська філія Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У опорному закладі та двох філіях навчаються 560 здобувачів освіти.  Підвозом охоплено 112 дітей. Підвіз здійснюють 2 шкільні автобуси.

У 2018 році заклад став переможцем у обласному конкурсі на «Кращий опорний заклад» та за результатами конкурсу отримав 1 млн. грн. Кошти були використані на придбання технологічного обладнання; на харчоблок; інтерактивні комплекси; комп’ютери для кабінету інформатики; меблів для кабінетів; навчальну зброю для кабінету Захисту Вітчизни; швейні машинки для кабінету трудового навчання; спортивно – ігровий майданчик.

 

Всі новини →