Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

До Дня Гідності та Свободи

21/11/2019

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи, який відзначають щороку 21 листопада, у Єланецькій центральній районній бібліотеці презентовано книжкову виставку «Вони завжди залишаться в строю, про них народ пісні буде співати…». Метою запровадження пам’ятної дати, згідно із указом Президента, стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

На виставці представлено видання, які описують суспільно-політичні  перетворення за часи здобуття державної незалежності нашою країною та доленосні події в Україні початку XXI століття – Помаранчевої революції, Євромайдану та війни на Сході України.

Майдан 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали символом Свободи і Гідності українського народу. Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Бібліотекарі пропонують до уваги читачів такі книги: «Українська революція» Станіслава Кульчицького, «Майдан.Погляд з середини» Олега Трайдакала, «Янголи небесної чоти» Галини Дацюк, «Аеропорт» Сергія Лайко та інші.

Цей день потрібно пам'ятати, адже свобода та гідність стали найціннішими для українців.

Всі новини →