Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Відбулася нарада з керівниками установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації

19/11/2019

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації О. Гуліної 19 листопада 2019 року відбулася щотижнева нарада з керівниками установ району та  структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено та проаналізовано стан проходження опалювального періоду в закладах соціальної сфери району, виконання районного бюджету, підготовка та проведення заходів до Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодоморів.

У ході апаратної наради було приділено увагу питанням щодо внесення змін до механізму нарахування пільг та надання субсидій.

Також акцентована увага розпорядників коштів про необхідності завчасного надання пропозицій для формування проєкту районного бюджету на 2020 рік та продовження терміну дій районних програм.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень.

Всі новини →