Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30/09/2019

30 вересня 2019 року перший заступник голови райдержадмінісрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації О.Гуліна провела чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якому взяли участь голова районної ради В.Богданцев, керівники служб цивільного захисту району, селищний та сільські голови. В ході засідання розглянуто ряд  питань:

1. Про підготовку та готовність районних служб цивільного захисту, селищної та сільських рад,об’єктів життєзабезпечення до дій у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років.

2. Про стан створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

3.  Попередження виникненню пожеж  на відкритих територіях та в житловому секторі.

4.  Запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах та про визначення місць любительського та спортивного рибальства у зимовий період в Єланецькому районі.

5.  Про результати проведення командно-штабного навчання з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події, пов’язані з ускладненням погодних умов під час проходження осінньо-зимового періоду.

6.   Затвердження потенційно небезпечних об’єктів Єланецького району для внесення змін, доповнень.

За результатами проведення комісії були надано ряд доручень.

 

Всі новини →