Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

На Єланеччині поховали загиблого в зоні АТО Гризу Едуарда

24/04/2017

 Сьогодні, 24 квітня в селі Ясногородка, Єланецького району в останню путь провели 21-річного учасника АТО, сержанта Гризу Едуарда Івановича, який проходив військову службу за контрактом на Сході України, та загинув 20 квітня 2017 року при виконанні службового обов’язку.

Попрощатися з героєм та віддати йому шану прийшли голова райдержадміністрація О.Посашкова, Ясногородський сільський голова Л.Шатохіна,  т.в.о. військового комісара Єланецького районого військового комісаріату С.Чернік, представники військової частини, бойові побратими, рідні, друзі, учнівська молодь  та односельчани.

Проводжали героя в останню путь стоячи на колінах, схиливши голову перед світлою пам’яттю загиблого земляка. Поховали Героя з усіма військовими почестями.

Едуард Іванович народився 17 березня 1996 року в селі Ясногородка Єланецького району, Миколаївської області. Закінчивши навчання в Єланецькому  професійному аграрному ліцеї 15 грудня 2014 року призваний Єланецьким РВК на службу за контрактом. Проходив свою військову службу в с. Комиш-Зоря, с Гранітне, с.Новоселівка, с.Павлопіль, с.Донське (Донецька область).

Незважаючи на свій юний вік він тимчасово виконував обов’язки командира взводу розвідки, був сміливим, хоробрим, відважним, завжди готовим до виконання складних та важливих завдань.

Нагороджений пам’ятною відзнакою «Військова розвідка за вільну Україну», медаллю «За жертовність і любов до України»,  нагрудним знаком  «Учасник АТО».

Світла пам’ять про Едуарда Гризу, який віддав своє життя за те, щоб Україна залишалась вільною та єдиною назавжди, залишиться в наших серцях.

Вічна слава Героям!   

Всі новини →