Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Миколаївщина на порозі епідемії грипу

20/12/2016

 За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України»   у 11 областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги. У цьому епідсезоні серед позитивних знахідок домінує штам вірусу грипу типу А(H3) сезонний, що визначений у 81,3 % випадків. 

За даними управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації   минулого тижня на грип та ГРІ захворіло 7226 осіб, з них діти склали 5092 особи, питома вага серед всіх захворілих 70%. В порівнянні з попереднім тижнем  захворюваність зросла на 1276 випадків або на 21%. Захворюваність знаходиться на передепідемічному рівні, кількість захворілих складає 99% від епідемічного рівня. 

Госпіталізовано за тиждень 334 особи, з яких 268  – діти, 80% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ. 

Лікарі попереджають , щоб не захворіти на грип уникайте близького контакту з хворими на застуду та особами, які мають нежить або кашель. Утримайтесь від відвідування масових заходів в цей період. Захворіли – лишайтеся вдома.

Всі новини →