Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Експерти державної експертизи Миколаївщини опрацювали понад 13,4 тис. проєктів землеустрою з інших областей за принципом екстериторіальності з початку 2020 року

11/11/2020

 З початку 2020 року на погодження до експертів державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 13429 документацій, серед яких надано 13207 (98%) висновків про погодження та 222 (2%) документацій не погоджено.

 

Станом на 10 листопада 2020 року спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 9958 проєктів землеустрою.

 

Усього на Миколаївщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 27 осіб.

 

Довідково  
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

За інформацією головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області

 

Всі новини →