Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Зустрічі педагогічного колективу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів із головами батьківських комітетів щодо питання організації навчального процесу.

06/11/2020

 Сьогодні, 06 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Наталія Гайчева спільно із селищним головою Любов Баденко взяла участь у зустрічі педагогічного колективу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів із головами батьківських комітетів щодо питання організації навчального процесу.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації проінформувала присутніх про проведення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій райдержадміністрації від 05.11.2020 року №16, на якому прийнято рішення з 09 листопада 2020 року забезпечити освітній процес учнів 1-4 класів у звичайному режимі навчання та забезпечити освітній процес учнів 5-11 класів за змішаною формою навчання.
Крім того, Наталія Гайчева проінформувала що наразі реалізується проект "Капітальний ремонт покрівлі будівлі Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів" відповідно до програми уряду "Спроможна школа для кращих результатів", згідно з якою із державного бюджету виділено субвенцію в розмірі 2 541 790 грн., які надійшли на рахунок 15.09.2020 року. Розмір співфінансування з районного бюджету склав 282 421 грн.
До моменту початку навчання роботи по демонтажу перекриття будуть завершені. Після цього ремонтні роботи будуть проводитися на невеликій ділянці, яка буде огороджена. У зв'язку із проведенням змішаного навчання частина вчителів додатково будуть контролювати вказану ділянку. Крім того, батьки також висловили побажання щодо їх чергування на даній території.
Було порушено питання опалення у закладі та проінформовано, що сьогодні воно буде поновлене (примітка: станом на 15.00 год. газопостачання у школі відновлене).
Потім заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Трубай надала роз'яснення, яким чином буде відбуватися навчання за змішаною формою у старших класах та як буде організована робота закладу освіти.
У ході проведення наради вчителями наведені власні приклади організації навчання, а батьками були висловлені побажання щодо покращення проведення дистанційного навчання у разі повторного його введення при погіршенні епідеміологічної ситуації.
По завершенню дискусії було досягнуто компроміс та погоджено проведення передбаченого рішенням навчання до моменту прийняття іншого.

Всі новини →