Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Оксана Єльчієва: В умовах пандемії дуже важливим є забезпечення роботи установ соціального захисту населення

04/11/2020

 Вчора, під час онлайн-брифінгу директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва розповіла про роботу установ соціального обслуговування в умовах пандемії.

 

Оксана Єльчієва звернулася до осіб, які перебувають зараз на самоізоляції та осіб, яким потрібна допомога у доставці ліків, продуктів харчування тощо, і які не обслуговуються у територіальних центрах надання соціальних послуг або в інших надавачах соціальних послуг.

 

«Ви можете звернутися до управлінь соціального захисту населення за телефоном гарячих ліній,  які розміщенні на офіційних сайтах управлінь або за телефоном департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації 56-30-80. Ми вам надамо всю інформацію і запишемо ті проблемні питання, які у вас є. Наші соціальні працівники готові вам надати повноцінну допомогу», - повідомила вона.

 

Оксана Єльчієва зазначила, що в умовах пандемії дуже важливим є забезпечення роботи установ соціального захисту населення в повному обсязі. Адже ці установи призначають державні соціальні допомоги, пільги, субсидії, які фактично для багатьох мешканців Миколаївської області є одним із джерел доходів. Проте, через те, що на даний час місто Миколаїв перебуває в «червоній» зоні, а Миколаївська область в «помаранчевій» зоні, є певні обмеження щодо відвідування  управлінь соціального захисту населення.

 

Разом з цим, вона поінформувала, що кожне управління соціального захисту населення забезпечує онлайн-прийом громадян. Кожен може надати документи в електронному вигляді, і якщо потрібна якась довідка або інформація, то не обов’язково приходити безпосередньо до управлінь. Є можливість зателефонувати за номерами гарячих ліній і зв’язатися з працівниками соціального захисту населення, які нададуть детальну інформацію.

 

Окрім того, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, зазначила, що в стаціонарних установах, тобто в установах, де перебувають особи похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах тощо, всі вони перебувають в зоні ризику, і тому на даний час забороняється відвідування сторонніми особами таких установ.

 

«Ми просимо всіх з повагою ставитись до таких рішень і ще раз наголошую на тому, що зв'язок з підопічними в будинках-інтернатах та зв'язок з іншими нашими центрами на території Миколаївської області також є в   телефонному режимі», - зазначила вона.  

 

Оксана Єльчієва розповіла, що працівники соціального обслуговування, які працюють у віддалених районах і населених пунктах, на даний момент забезпечені засобами індивідуального захисту в повному обсязі і виконують свою роботу лише в ЗІЗ, з метою недопущення зараження ні працівників, ні осіб, які отримують допомогу.

Всі новини →