Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

03 серпня 2020 року заступником голови райдержадміністрації Людмилою Орел-Соколовою проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

03/08/2020

 

Під час наради обговорено ряд актуальних питань, зокрема щодо ситуації що склалася в районі з захворюванням на  коронавірус. Станом на 03 серпня 2020 року за даними Миколаївського обласного лабораторного центру  в Єланецькому районі зафіксовано 6 випадків захворювання на COVID-19, усі хворі – родичі, які контактували між собою.

Присутні обговорили  питання завершення одного з важливих етапів реформи децентралізації України – ліквідації 490 старих районів і утворення 136 нових та  існування місцевої райдержадміністрації після 25 жовтня 2020 року внаслідок приєднання Єланецького району до Вознесенського. Людмила Орел-Соколова проінформувала про те, що зараз готується нова редакція проекту Закону «Про місцеві державні адміністрації», яким і буде визначено їхні повноваження, регламентовано діяльність, структура, чисельність. За потреби, у районах, які будуть ліквідовані, можуть продовжити функціонування на певний період окремих структурних підрозділів РДА, які надають важливі послуги, наприклад соціального забезпечення. Тож  якогось тотального вивільнення працівників  не передбачається.

Ще одним актуальним питанням  є підготовка загальноосвітніх закладів району до нового навчального року. З цього тижня  буде  проведено об’їзд шкіл району та визначено стан їхньої готовності до прийому здобувачів освіти з 1 вересня 2020 року.

Крім того, обговорено питання оренди водних об’єктів, розташованих на території району,  зміни до порядку влаштування дітей до інтернатних закладів.

За підсумками обговорення надано ряд доручень.

 

Всі новини →