Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Робоча нарада з питань організації дозвілля молоді

23/12/2019

 

 

З метою реалізації права кожної дитини на повноцінний, цікавий відпочинок, наповнений яскравими враженнями під час зимових шкільних канікул, що співпадають в часі з циклом новорічно-різдвяних свят, голова райдержадміністрації  Наталія Гайчева зібрала оперативну нараду з питань організації змістовного дозвілля молоді.

Про святкові програми та заходи, заплановані  на зимові свята у закладах культури, проінформувала завідувач сектору культури райдержадміністрації  Тетяна Савельєва. А про роботу закладів освіти, районного Будинку творчості школярів та Дитячої юнацької спортивної школи поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Головань.

У ході спілкування була порушена проблема відсутності дискотеки в селищі Єланець  для молоді. Голова районної ради Василь Богданцев, селищний голова Любов Баденко та директор  професійного аграрного ліцею Наталія Кружкова поділилися думками з цього приводу та запропонували провести зустрічі з місцевими підприємцями з метою визначення можливого приміщення для проведення дискотеки.

Голова райдержадміністрації наголосила, що під час святкових заходів особливу увагу потрібно приділити безпеці та здоров’ю дітей, а також змістовно наповнити дозвілля учнів та молоді на зимових канікулах.

Перелік  заходів для дітей та  молоді  на канікулярний період  буде  оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації та соцмережі.

 

 

Всі новини →