Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Наші новини

 Відбулася нарада з головними бухгалтерами розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів

11.12.2018 року в Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбулася нарада з головними бухгалтерами розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів. На нараді були розглянуті  актуальні питання пов’язані із закінченням бюджетного 2018 року та початком 2019 року, а саме: подання мережі розпорядників нижчого рівня та одержувачів на 2019 рік; аналіз виконання спеціального фонду кошторису за 2018 рік; повернення коштів міжбюджетних трансфертів в кінці бюджетного 2018 року; закриття та відкриття видаткових рахунків в рамках централізації видатків місцевих бюджетів.

 

 

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів 

Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області повідомляє, що з 01.01.2019 року запроваджується централізована модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів.

Наказом Державної казначейської служби України від 14.09.2018 №290 «Про організацію роботи щодо відкриття видаткових рахунків місцевих бюджетів» передбачається відкриття протягом 2019 року видаткових рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів на єдиному МФО Державної казначейської служби України (820172).

 

ОГОЛОШЕННЯ

до відома платників податків

Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання доходної частини бюджетів з 02.07.2018, змінилися усі рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (крім Єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Оновлений перелік рахунків можна отримати у відповідному органі ДФС або на офіційному сайті Казначейства за адресою:  treasury.gov.ua.

Для отримання переліку рахунків необхідно на сайті знайти інтерактивну карту України, вибрати регіон та скачати реквізити рахунків.

Звертаємо увагу, що нові рахунки відкриті на рівні Казначейства України (МФО 899998).

Старі рахунки, які діяли до 02.07.2018 року закриті 11.09.2018 року. З 11.09.20189 року кошти сплачені на старі рахунки не надходять до бюджетів та повертаються платнику податків.

 

 

20 вересня 2018 року Управлінням Державної казначейської служби України  в Єланецькому районі Миколаївської області спільно з фінансовим управлінням Єланецької райдержадміністрації  проведено конференцію з головними бухгалтерами сільських та селищної рад.

На конференції було розглянуто такі питання:   основні параметри формування місцевих бюджетів на 2019 рік;               проблемні питання дистанційного обслуговування клієнтів; складання та подання звітності за 9 місяців.

 

19 червня 2018 року в Управлінні Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбулася нарада з Головним управлінням Державної казначейської служби України у Миколаївській області в режимі відеоконференцзв’язку з питань роботи програмного забезпечення системи дистанційного обслуговування та АC «Є-Звітність».  Для вирішення поточних питань пов’язаних з використанням зазначених систем на нараду було запрошено розпорядників бюджетних коштів.

 

13 лютого 2018 року в Управлінні Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбувся круглий стіл з головними бухгалтерами розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів на тему «Дистанційне обслуговування клієнтів: обмін досвідом та поради Казначейства. Запровадження АС «Є-Звітність».

На нараді були розглянуті такі питання:

1.  Дистанційне обслуговування клієнтів: поради Казначейства.

2. Обмін досвідом з проблемних питань дистанційного обслуговування клієнтів.

3. Проблемні питання при підключенні до Системи подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами «Є-Звітність».

22 січня 2018 року в День Соборності України (день Злуки), начальник Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області Сподіна І.М. взяла участь в акції «Об′єднаймо Україну», започатковану Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз. На вулиці Хрещатик у м.Києві було розгорнуто прапор України довжиною 1 км 59 м 95 см, якого було занесено до Книги Рекордів України. В акції взяли участь начальники обласних, районних та міських територіальних органів казначейства з усіх регіонів України. 

^Нагору

16 листопада 2017 року в Управлінні Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбувся круглий стіл з головними бухгалтерами розпорядників коштів державного бюджету на тему «Казначейське обслуговування: проблеми та новації».

На засіданні круглого столу були обговорені проблемні питання завершення бюджетного 2017 року та очікувані  зміни при обслуговуванні клієнтів в 2018 році, зміни в нормативно-правових актах з казначейського обслуговування та в фінансовій та бюджетній звітності.

 В рамках акції «Обєднаймо Україну», започаткованої Казначейством України, що передбачає створення найдовшого прапору з прапорів України з написами міст та районів, якими представлені територіальні органи Казначейства, працівниками Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області було виготовлено прапор України з написом «Єланецький район». 3 жовтня 2017 року його було приєднано до отриманого від Вознесенського району прапору акції «Об’єднаймо Україну» Миколаївської області та 04 жовтня 2017 року передано естафету акції сусідньому Братському району.
 


 

  21 червня 2017 року  в  Управлінні Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбулася конференція з головними бухгалтерами розпорядників державного та місцевих бюджетів, сільських та селищних рад на тему «Складання фінансової звітності суб’єктами державного сектору: проблеми та новації».

Із вступним словом перед присутніми виступила  начальник управління Сподіна І.М., яка зупинилась на проблемних питаннях які виникли при складанні фінансової звітності за 1 квартал 2017 року, та на перспективах по поданню звітності клієнтами казначейства.


Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Назарова С.В. зупинилась на основних нормативних документах, якими необхідно керуватись при складанні фінансової звітності за новими правилами та ознайомила присутніх з нюансами заповнення Балансу (форми № 1-дс) та Звіту про фінансовий результат (форма № 2-дс)


 

 28.04.2017

 

З нагоди 22-річниці з дня створення Державної казначейської служби України та з метою підкреслення патріотичних й миролюбивих прагнень казначеїв, колектив Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області долучився до всеукраїнської акції 27 квітня 2017 року з висаджування куща калини. Працівниками Управління було висаджено кущі калини на території дитячого садочка «Зірочка» смт. Єланець.

  

 

07.04.2017 року Управління Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області з робочим візитом відвідала начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Лук’яненко О.В.

            Під час візиту було обговорено питання захисту інформації в територіальних органах казначейства, матеріально – технічного забезпечення Управління, дотримання температурного режиму в приміщенні Управління.

  

25.01.2017 року в Управлінні Державної казначейської служби України в Єланецькому районі Миколаївської області відбулася нарада з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів, сільських та селищних рад на тему «Актуальні питання обслуговування місцевих бюджетів».

                Перед присутніми виступила заступник начальника управління – начальник відділу надходжень на видатків Бричка А.М., яка зупинилась на проблемних питаннях обслуговування місцевих бюджетів за програмно-цільовим методом. А також ознайомила із змінами в нормативно-правових актах з питань казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів коштів.

              З основними вимогами до захисту інформації, та вимогами до клієнтів органів казначейства, направленими на захист інформації, перед присутніми виступила головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Ворона Т.В.

              Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Назарова С.В. підвела підсумки складання та подання річної фінансової та бюджетної звітності за 2016 рік, та ознайомила присутніх з основними змінами в законодавстві з питань бухгалтерського обліку в державному секторі.