Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Cлужба за контрактом

^Нагору

 Військові комісаріати Миколаївської області проводять відбір громадян для проходження військової служби за контрактом до наступних військових частин:

 

1. Оперативне командування «Південь» ЗСУ:

* пп В0995, смт Чорноморське Одеської області;

* - пп В3500, м. Первомаськ
Миколаївської обалсті;

2.Військово-морські сили ЗСУ:

* А2802, м. Миколаїв;

* А2238, м. Миколаїв;

* А1965, м. Миколаїв;

* A3163, м. Миколаїв;

3. Високомобільні десантні війська ЗСУ:

- В0440,смт. Гвардійське Дніпропетровської області.

4. Частини безпосередніх підпорядкувань сухопутних військ ЗСУ:

* А0665, смт Десна Чернігівської області;

* пп В4745, с. Костянтинівка Миколаївської області, та інші військові частини.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу відбираються і приймаються придатні до військової служби за станом здоров'я громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, виявили бажання проходити військову службу в Збройних Силах України та мають відповідний рівень фізичної підготовки, з числа: громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов'язаних, а також жінок, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою, віком від 18 до 40 років.

При проведенні заходів щодо відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом здійснюється всебічне вивчення їхніх моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних силах України та готовність виконання військового обов'язку.

Основні соціальні та інші гарантії військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом:

- можливість  вибору місця проходження військової служби та посади;

- стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

- безкоштовне речове забезпечення;

- соціальний пакет;

- медобслуговування, пільги, обов'язкове державне страхування;

- правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

- можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності.

Крім того, щороку виплачується: одноразова матеріальна допомога, грошова допомога на оздоровлення при вибутті у відпустку (на ЗО діб).

Грошове забезпечення Військовослужбовців служби за контрактом становить:

для осіб рядового складу - від 7000 гривень;

для осіб сержантського та старшинського складу - від 7500 гривень.

За інформацією звертатися до
Єланецького районного військового комісаріату з 8.00 до 17.00 за адресою: смт Єланець, вул. 1-Травня, 23. Телефон для довідок: 9-14-82, моб. 0989582602

 Відбір та прийняття громадян на військову службу за контрактом

Згідно ч.2 ст.15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» громадяни призовного віку в добровільному порядку можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на умовах, передбачених частиною першою статті 20 цього Закону, та в порядку, визначеному положеннями про проходження військової служби громадянами України.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу відбираються придатні до військової служби за станом здоров'я громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу у Збройних Силах України, мають відповідний рівень освіти, набутий досвід служби або професію, споріднену з військово-обліковою спеціальністю (далі - ВОС).

Районним військовим комісаріатом проводяться заходи з відбору осіб, які можуть розглядатись кандидатами для прийняття на військову службу за контрактом (далі кандидати), якими є всебічне вивчення моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби у Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов'язку.

Громадяни призовного віку, військовозобов'язані, а також жінки, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до районного військового комісаріату заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом, а також за встановленими формами письмові згоди на використання та бробку персональних даних, проведення спеціальної перевірки відомостей та проведення професійно-психологічного відбору з урахуванням біоетичних вимог. 

Під час проходження військової служби у військових частинах Збройних Сил України військовослужбовцям надається військова форма одягу, харчування, гарантоване фінансове, медичне та правове забезпечення.

Щомісячне грошове забезпечення на початковому етапі військової служби складатиме:
офіцерському складу - від 10000 грн.;
сержантському складу - від 7500 грн.;
солдатському складу - від 7000 грн..

Громадяни України віком від 18 до 5років, які хотіли б отримати додаткову інформацію та виявили бажання проходити військову службу за контрактом, звертайтесь до

Єланецького районного військового комісаріату з 8.00 до 20.00 за адресою: смт Єланець Миколаївської області, вул. 1-Травня, 23, контактний номер телефону: (098) 9582602, 9-14-82.