Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

З початку року 43,5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано на Миколаївщині

15/09/2020

 З початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 43 459  витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

 

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на територіях Миколаївського (10 859), Вітовського (5 837), Баштанського (5 670), Березанського (2 628), Новоодеського (2 369)  та Новобузького (2 302) районів Миколаївської області.
 

Із загальної кількості документів 37 082 витяги надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано 6 377 витягів.
 

Відповідно до вимог статті  18 Закону України «Про оцінку земель» та з урахуванням норми пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, на Миколаївщині потребують оновлення нормативної грошової оцінки 901 населений пункт.


Довідково
Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

Всі новини →