Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася чергова 37-а сесія районної ради сьомого скликання

25/06/2020

 25 червня відбулася чергова 37-а сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Богданцева, в роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Гайчева, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови.

 Відповідно до порядку денного було розглянуто 16 питань. Зокрема, внесено зміни до районної програми «Громадське здоров'я Єланеччини» на 2020-2022 роки, в заходах з реалізації якої передбачено матеріальна підтримка молодих спеціалістів-лікарів шляхом виплати щомісячної надбавки на період інтернатури та в перші три роки трудової діяльності.

На початку розгляду питання про внесення змін до районного бюджету Єланецького району на 2020 рік Василь Богданцев акцентував увагу на основних видатках, які передбачені в районному бюджеті за рахунок вільного залишку, а саме: вдалося отримати на умовах співфінансування з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з обласного бюджету 800 тис.грн на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) опорних закладів загальної середньої освіти Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Возсіятського ліцею. Також, на умовах співфінансування обласному бюджету район отримає два шкільних автобуса для цих опорних закладів.   В рамках програми Уряду  «Спроможна школа для кращих результатів» за рахунок вільного залишку виділено 282,4 тис.грн на умовах співфінансування на реалізацію проєкту по капітальному ремонту покрівлі будівлі Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів загальною вартістю 2млн.824 тис.грн,  294 тис.грн передбачено на поточний ремонт системи опалення гімназії. З метою забезпечення належного медичного обслуговування населення з районного бюджету виділено 200 тис.грн на придбання автотранспорту для Єланенецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 150 тис.грн на  службове житло для молодих спеціалістів в галузі медицини, зокрема, для лікаря-хірурга при умові співфінансування з  сільськими бюджетами. 18 тис.грн виділено дитячій музичній школі на придбання інструментів для духового класу. Збільшено видатки загального фонду на суму 33,8 тис.грн для створення матеріального резерву на придбання пального. Крім цього, з місцевого бюджету виділено кошти на підготовку до опалювального періоду закладів бюджетної сфери, придбання дезінфікуючих засобів та ін.

Василь Богданцев принагідно подякував селищному та сільським головам за надання субвенцій районному бюджету в сумі 343,6 тис.грн  на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та медицини.

Далі було заслухано хід виконання районних галузевих програм.

В зв'язку з набранням чинності Закону України «Про повну загальну середню освіту» депутати погодили зміни, які необхідно внести до Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Єланецької районної ради Миколаївської області.

Також, прийнято звернення депутатів Єланецької районної ради до  Держгеокадастру України та народного депутата України Артема Чорноморова щодо організації ефективної роботи з контролю за законодавством України з охорони земель.

Враховуючи важливість і актуальність питання забезпечення населення району якісною питною водою  Василь Богданцев запропонував депутатами погодити техніко-економічний розрахунок на реконструкцію магістрального водопроводу від с.Софіївка до смт Єланець Миколаївської області. Шляхи вирішення цієї багаторічної проблеми протягом останнього часу вже двічі розглядалися на засіданні обласної робочої групи за участю керівництва району та селища. Під час обговорення, як найбільш економічно доцільний, був визнаний варіант подачі води з Софіївського водосховища. Голова районної ради ознайомив  з основними техніко-економічними показниками, запропонованими у відповідному клопотанні ТОВ «ПРОМТЕХ  ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС», які планується здійснювати в чотири черги. Загальна вартість будівництва складає 142 млн грн за рахунок коштів державного бюджету. Депутати одноголосно підтримали дане рішення.

На завершення Василь Богданцев подякував усім присутнім за плідну роботу.         

 

       

Всі новини →