Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік підписав Меморандум «Всеукраїнського громадського бюджету» 24 Червня 2020

24/06/2020

 У середу, 24 червня голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік підписав Меморандум «Всеукраїнського громадського бюджету», який реалізується відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку та проєктів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету».

 

Всеукраїнський громадський бюджет - це нова для України демократична практика, яка дозволяє мешканцям пропонувати проєкти регіонального розвитку, що будуть втілені в життя коштом державного фонду регіонального розвитку.

 

Завдяки цьому проєкту Миколаївська область матиме змогу самостійно визначати пріоритетні проєкти розвитку, на які варто спрямувати фінансування. А взяти участь у розподілі коштів та розвитку області зможуть усі мешканці нашої громади.

 

В основі впровадження Всеукраїнського громадського бюджету - прагнення налагодити довіру між владою та громадянами через спільний розвиток проєктів регіонального значення.

 

Для Миколаївської області, Всеукраїнський громадський бюджет – це про:
- прозоре та чесне голосування;
- якісні проєкти та надійних партнерів;
- самоврядну громаду та дієві рішення.

 

Про це голова Миколаївської ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фєйсбук.

Всі новини →