Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

24/06/2020

 24 червня  2020 року відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради, в роботі яких взяли участь голова районної ради Василь Богданцев, голова райдержадміністрації Наталія Гайчева.

       В ході роботи було заслухано доповідачів з питань  денного 37-ї  сесії районної ради сьомого скликання. Зокрема, Алла Склярова  ознайомила із змінами, які пропонуються внести до районного бюджету Єланецького району на 2020 рік за рахунок субвенцій та перерозподілу видатків. Також було заслухано стан виконання ряду районних програм в галузі культури, медицини, освіти, соціального захисту.

        В зв'язку з набранням чинності Закону України «Про повну загальну середню освіту» начальник сектору освіти райдержадміністрації Світлана Головань ознайомила депутатів із змінами, які необхідно внести до Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Єланецької районної ради Миколаївської області.

На завершення депутати погодили порядок денний до розгляду на 37-ій сесії районної ради сьомого скликання. 

 

Всі новини →