Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Олександр Стаднік продовжує відвідувати з робочим візитом райони Миколаївщини

23/06/2020

 У понеділок, 22 червня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік в рамках робочого візиту відвідав Єланецьку центральну району лікарню та загальноосвітній заклад.

 

КНП «Єланецька центральна районна лікарня» в 2018 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на проект реконструкції системи опалення терапевтичного корпусу.
У 2018 році проект подавався для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, проте був відхилений. Наразі питання по реконструкції системи опалення є актуальним.
 

Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 

У 2019 році за кошти районного бюджету було виготовлено проєкт капітального ремонту даху школи. У 2020 році отримано позитивний експертний звіт. Враховуючи, що вартість робіт надзвичайно висока, цей проєкт як соціально значимий для району потребує фінансування з державного або обласного бюджетів.
Також, його подано для участі у Програмі Кабінету Міністрів України «Спроможна школа для кращих результатів».
 

Крім іншого в Єланецькому районі актуальною залишається проблема водопостачання. На сьогоднішній день працює лише одна свердловина в с. Новоявленка. На комунальному підприємстві використовується система зворотного осмосу (МО-2), розливний пункт – «Бювет», введений в експлуатацію в лютому 2008 року, строк служби закінчився в 2015 році.
 

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Всі новини →