Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

23/06/2020

 Державна служба, це не просто робота – це покликання. Кожного дня Ви віддаєтесь своїй справі, заради того, щоб в нашій країні панували мир та злагода. Ви робите почесну справу - працюєте заради благополуччя наших громадян.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства! Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.

В цей день хочеться побажати Вам міцного здоров'я, успіхів і творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших задумів.

Всі новини →