Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

В ОДА провели відеоселекторну нараду щодо послаблення карантинних обмежень в Миколаївській області

21/05/2020

 Сьогодні, 21 травня, голова РДА Наталія Гайчева та заступник голови РДА Людмила Орел-Соколова взяли участь в обласній відеоселекторній нараді під головуванням заступника голови ОДА Олександра Трайтлі щодо можливості відновлення приміського та внутрішньообласного  перевезення.

Олександр Трайтлі зазначив, що відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу, кількості тестувань та наповненості ліжкомісць в лікарнях, відновлюється робота приміського та внутрішньообласного транспорту.

Заступник голови ОДА зазначив, що з метою забезпечення контролю за пасажирами на місцях посадки і висадки, дотримуванням масочного режиму, соціальної дистанції та ін. необхідно залучити робочі групи, які створені для перевірки суб’єктів господарювання всіх форм власності по дотриманню автостанціями та перевізниками профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів.

«Комісії при районних адміністраціях і радах фізично не зможуть контролювати це питання. Тому, керівникам районів, міст та ОТГ необхідно звернутися до керівництва перевізників та автостанцій щодо отримання офіційного документу, в якому має бути зазначено, що вони беруть на себе відповідні зобов’язання по дотриманню всіх вимог визначених нормативними документами Головного державного санітарного лікаря», - зазначив Олександр Трайтлі.

Вислухавши учасників наради заступник голови ОДА рекомендував керівникам районів, міст та ОТГ до кінця дня надати на електрону пошту обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби на території Миколаївської області пропозиції щодо відновлення роботи приміського та внутрішньообласного перевезення враховуючи потреби району чи міста.

Всі новини →