Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Засідання організаційного комітету

11/02/2020

 11 лютого 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Гайчевої відбулося засідання оргкомітету щодо затвердження  заходів, приурочених до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.   Під час засідання члени оргкомітету обговорили план проведення  районного заходу,  обмінялися думками та наголосили на важливості для патріотичного виховання підростаючого покоління вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів.

Зокрема, 14 лютого 2020 року заплановано проведення  в ЦКД «Зоря» фестивалю патріотичної пісні, святкового концерту та покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.

 В загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав будуть проведені тематичні заходи, уроки, виховні години та виставки.

Також обговорено організаційні питання щодо проведення 12 лютого зустрічі у форматі “круглого столу” керівництва району, відповідних структурних підрозділів та установ з активом  спілки воїнів – інтернаціоналістів та запасу.

 

Всі новини →