Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Нарада з постачальниками харчових продуктів до навчальних закладів

31/01/2020

31 січня 2020 року голова райдержадміністрації Наталія Гайчева за участю начальника Єланецького міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрія Соколова, провела нараду з постачальниками харчових продуктів до навчальних закладів району.

Начальник Єланецького міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрій Соколов довів до відома присутніх результати моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ». Роз’яснив про недопустимість обігу фальсифікованих харчових продуктів, способи виявлення таких продуктів та які заходи необхідно вживати у разі виявлення харчових продуктів, які становлять загрозу для життя та/або здоров’я людини.

У рамках проекту громадськими активістами та журналістами були відібрані зразки масла солодковершкового у торгових мережах у чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) та в Калуші (Івано-Франківська область).

            Усього було відібрано 77 зразків масла (231 пачка).

            За результатами лабораторних досліджень встановлено, що 16 відібраних зразків масла – фальсифікат (Суми – 3 зразки; м. Нова Одеса – 2; Черкаси – 3; м. Калуш – 8). Загальна кількість виробників, назви яких зазначалося на маркуванні фальсифікованого масла – 7, з яких 3 виробники реалізували свою продукцію в одному регіоні, ще 2 реалізують фальсифіковану продукцію у більше, ніж в одному регіоні.

Андрій Соколов повідомив, що набрав чинності Закон України 2639-VІІІ «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Насамперед цей Закон поширюється на операторів ринку харчових продуктів і харчові продукти (зокрема для громадського харчування). Інформація про харчовий продукт має бути точною, достовірною та зрозумілою для споживача. За це відповідає оператор ринку. Закон визначає, що інгредієнти-алергени, які можуть входити до складу харчового продукту, мають бути виділені кольором або шрифтом, і візуально відрізнятись від інших інгредієнтів.

Спільно обговорили ряд питань щодо закупівель якісних харчових продуктів до навчальних закладів району. Голова райдержадміністрації Наталія Гайчева наголосила на тому, що дане питання дуже важливе, адже саме від харчування наших дітей залежить їх здоров’я.

Всі новини →