Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

20/11/2019

 20 листопада 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Гуліної відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.        

Під час засідання  були розглянуті такі питання: про надання згоди на укладення договору купівлі-продажу будинку в якому зареєстровані малолітні діти, про надання дозволу на визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, про надання дозволу неповнолітньому на переоформлення спадщини за заповітом, про надання дозволу законному представнику малолітньої дитини на укладення договору про сплату пайових внесків,  про  взяття/зняття сімей із соціального супроводу, згідно клопотань Єланецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання. За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.

Всі новини →