Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулося виїзне засідання Ради громад у Великосербулівській сільській раді

08/11/2019

   08 листопада 2019 року голова районної ради Василь Богданцев провів  виїзне засідання Ради громад  у Великосербулівській сільській раді, в якому взяли участь селищний, сільські голови, керівники організацій, установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації.

       В рамках заходу було відвідано об'єкти соціальної сфери населених пунктів сільської ради, вшановано пам'ять  загтблого учасника АТО Ігоря Кузіна.

До уваги учасників зібрання була представлена лялькова вистава, яку показали учні Великосербулівської ЗОШ І-ІІІ ст. під художнім керівництвом вчителя початкових класів Буланчі З.

Під час розгляду порядку денного пленарної частини було заслухано Великосербулівського сільського голову Тетяну Гавенко про досвід роботи Великосербулівської сільської ради. Богданцев В. відмітив позитивні зрушення, які відбуваються в громаді, завдяки професійній роботі сільського голови спільно з депутатським корпусом.

Про особливості формування та затвердження місцевих бюджетів на 2020 рік  проінформувала  Алла Склярова, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Доповідачка проаналізувала виконання дохідної частини місцевих бюджетів, довела до відома обсяги видатків на виконання заходів районних програм на 2020 рік.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької районної ради Миколаївської області Валентина Мачушенко  доповіла  про стан фінансування медичних закладів району в зв'язку з реформуванням галузі. Звернула увагу сільських голів на необхідність фінансової підтримки для закупівлі обладнання для окремих ФАПів.

Про актуальні питання  в сфері земельних відносин доповіла Вікторія  Філіпська, начальник відділу Держгеокадастру в Єланецькому районі Миколаївської області, зокрема, що стосуються внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру та дотримання норм земельного законодавства при прийняті рішень органами місцевого самоврядування.

Начальник міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрій Соколов проінформував присутніх про виконання вимог чинного законодавства про харчові продукти. Звернув увагу на виконання вимог, зазначених в приписах, за результатами перевірки харчування в шкільних та дошкільних навчальних закладах району.

 

 

Всі новини →