Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

«Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні…»

29/10/2019

 

                                                                                                                                                                                                                    У кожнім місті, кожнім парку

                              Сліди історії стоять.

                              З граніту зроблені солдати,

                              Нам про минуле хочуть розказати.

І кожен з них розповідає

Про ті події, ті роки,

Коли фашисти роздирали

Країну нашу на шматки.

28 жовтня в ЦКД «Зоря» відбулися районні урочисті заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні», за участі керівництва району, президії районної ради ветеранів, учнівської молоді, трудових колективів селища.

Зі словами вітання до всіх присутніх в залі звернулися перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації О.Гуліна, Єланецький селищний голова Л.Баденко, голова районної ради В.Богданцев, які висловили найщиріші слова глибокої вдячності тим, хто воював на передовій, хто важко працював у тилу, чинив опір ворогу у партизанських загонах, був у фашистському поневоленні, відроджував з попелу рідний край у повоєнні роки та побажали усім злагоди, достатку й миру.

Далі відбувся святковий концерт. Чудові художні номери подарували працівники районного будинку культури та аматори сцени: З.Соломко, В.Слободніченко, С.Танасійчук, Н.Саркісян, В.Одинець, Д.Соболевська Ю.Сенчук.

Після завершення концерту колона у складі учасників заходу пройшла святковою ходою до парку Слави та поклали квіти до меморіального комплексу.

Всі новини →