Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася звітно-виборна конференція Єланецької районної ради ветеранів України

23/10/2019

 23 жовтня відбулася звітно-виборна конференція Єланецької районної ради ветеранів України, в роботі якої взяли участь заступник голови Миколаївської обласної організації ветеранів України Тимофій Борецький, голова районної ради Василь Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна, голови первинних ветеранських осередків, сільські голови.

       Перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання почесних членів президії районної ради  ветеранів, які за цей час відійшли у вічність: Непомнящого Віктора Порфировича та Кореневича Михайла Степановича, а також членів президії Ткач Ніну Семенівну та Чибана Григорія Пилиповича.

       Основним питанням порядку денного було підведення підсумків роботи за звітний період. Голова районної ради ветеранів Плохоніна О. в своєму виступі зазначила, що на обліку у ветеранській організації перебувають 3524 особи,  проаналізувала роботу первинних осередків, відмітила належне виконання своїх обов'язків членами президії районної ради ветеранів, подякувала керівниками району, селищному та сільським головам за те, що ніколи не залишаються осторонь вирішення проблем ветеранів.  Слово для виступів  було надано  голові районної ради Богданцеву В., першому заступник голови райдержадміністрації, виконувачу функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Гуліній О., які також  подякували очільникам громад за співпрацю та обласній організації ветеранів України за постійну підтримку в роботі. Богданцев В. запропонував визнати роботу Єланецької районної ради ветеранів України позитивною та продовжувати здійснення  заходів щодо соціальної підтримки  ветеранів війни та праці, учасників війни, дітей війни, патріотичного виховання молоді та  висвітлювати свою діяльність на сторінках газети «Єланецький вісник» та районному сайті. До виступів долучилися голови та члени первинних осередків Великосербулівської, Малодворянської, Возсіятської сільських рад. Висловив подяку за роботу та відмітив належне виконання своїх обов'язків головою районної ради ветеранів Плохоніною О. і заступник голови Миколаївської обласної організації ветеранів України Борецький Т.

    Далі відповідно до порядку денного було заслухано звіт ревізійної комісії Єланецької районної ради ветеранів за звітний період, обрано новий склад ради та ревізійної комісії, а також обрано трьох делегатів на звітно-виборну  конференцію Миколаївської обласної організації ветеранів України.

       Після завершення конференції відбулися  організаційні збори ради ветеранів та засідання ревізійної комісії, на яких було розглянуто  питання про вибори складу президії районної ради ветеранів України та про вибори голови та заступника голови ревізійної комісії.

     Головою районної ради ветеранів України одноголосно обрано              Плохоніну О.

Всі новини →