Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася чергова ХХХІІ сесія районної ради сьомого скликання

09/10/2019

         09 жовтня відбулася чергова ХХХІІ сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Богданцева, в роботі якої взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району.

       Відповідно до порядку денного було розглянуто десять питань. Зокрема, внесено зміни до районного бюджету Єланецького району на 2019 рік за рахунок субвенцій та перерозподілу видатків в межах розпорядників коштів та між розпорядниками районного бюджету. Внесено зміни до структури виконавчого апарату районної ради в зв'язку з ліквідацією служби по господарському обслуговуванню адмінбудинку районної ради. Затверджено список присяжних районного суду Миколаївської області. Також, депутати надали згоду на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області  у спільну власність територіальних громад сіл, селища Єланецького району та на безоплатну передачу господарського приміщення, яке знаходиться за адресою: вул. Шкільна  №15-а, с. Ковалівка Єланецького району Миколаївської області  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району у комунальну власність Возсіятської сільської ради,  заслухали хід виконання  районних програм, зокрема, програми  «Об'єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Єланецького району на період 2016-2020 роки», програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2017-2021 роки, програми «Медичні кадри Єланеччини» на 2013-2017 роки.

     Депутати підтримали ініціативу голови районної ради і постійних профільних комісій та прийняли звернення до Державного агентства автомобільних доріг України,  Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області щодо аварійного стану доріг загального користування державного значення та до Президента України, депутатів Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель, а також запропонували організувати зустріч з керівництвом області по вирішенню нагальних питань в районі.

 

 

 

 

 

Всі новини →