Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

30 вересня - День усиновлення

30/09/2019

30 вересня в Україні вже традиційно відзначається День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України. Усиновлення – це право дитини мати маму і тата, зростати в родині. Для держави  усиновлення – це обов’язок гарантувати кожній дитині виховання в сім’ї.

Усиновити дитину-сироту, полюбити,  виховати і виростити як рідну ― цей надзвичайно важливий крок.

Дякуємо тим батькам від Бога, які усиновлюють по двоє і троє братів та сестер. Ви даруєте цим дітям справжнє відчуття рідного дому і батьківську опіку.

Всього на  районному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває, в тому числі в сімейних формах виховання (опіка та піклування, прийомні сім’ї) 47 дітей, з них 39 проживають на території району.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які взяли на виховання  дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

За кожним святом і навіть невеликими досягненнями стоїть щоденна, клопітка і відповідальна робота всіх тих людей, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Всі новини →