Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Серпнева конференція педагогічних працівників Єланецького району

28/08/2019

 

«Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи» - під таким гаслом 28 серпня 2019 року пройшла традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Єланецького району, на якій було підведено підсумки діяльності освітньої галузі району в 2018/2019 навчальному році та визначено стратегічні пріоритети розвитку у контексті реалізації Концепції Нової української школи.

Новий навчальний 2019/2020 рік є визначним для освіти України, вже рік як стартувала Нова українська школа та відбувся перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання. 

У приміщенні Єланецької райдержадміністрації були розміщені виставки методичних матеріалів дошкільних закладів,  закладів загальної середньої освіти та авторські виставки вчителів.

Районний Будинок творчості школярів презентував виставку робіт художньо-естетичного напрямку «Феєрверк творчості».

Учасники заходу з великим захопленням споглядали виставкову композицію, підготовлену педагогами Єланецького закладу освіти І-ІІІ ступенів, на якій було представлено освітнє середовище Нової української школи.

У конференції взяв участь голова районної ради В.Богданцев, який привітав усіх присутніх, подякував педагогам за плідну працю та  достойну підготовку до нового навчального року

С.Головань, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, проаналізувала підсумки розвитку освіти у 2018/2019 навчальному році та окреслила пріоритетні напрямки освіти району на  2019/2020 навчальний рік, а саме: подальше створення умов для впровадження Концепції Нової української школи, забезпечення реалізації районних програм у галузі освіти, збільшення показника охоплення дітей дошкільною освітою, забезпечення функціонування мережі закладів загальної середньої освіти, модернізація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, підготовка вчителів та вихователів до роботи в умовах інклюзивної освіти, впровадження моніторингових досліджень, експертизи якості освіти, як основи підвищення ефективності освітнього процесу, посилення ролі формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді тощо. А також зазначила, що першочергове завдання вчителя у Новій українській школі – дати учню розуміння, де та як можна застосувати отримані знання на практиці, використати їх для вирішення особистих проблем, досягнення високих цілей.

На завершення доповіді, Світлана Валеріївна, звернувшись до освітян, наголосила  на тому, що: «У наших школах не може бути нещасливих дітей, успіх у навчанні – джерело внутрішніх сил дитини. Тож давайте, шановні педагоги, зробимо наших дітей щасливими!».

У обговоренні важливих освітянських питань взяла участь В.Кравчук, директор опорного начального закладу  «Єланецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», яка розповіла про переваги роботи опорного закладу та перші кроки Нової української школи.

Присутні мали змогу переглянути фрагмент офіційної частини пленарного засідання Всеукраїнської серпневої конференції в місті Києві, що проходила під гаслом «Візія реформування української освіти, виклики майбутнього», яка відбулася за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Загалом їх виступи були присвячені визначенню завдань, що стоять перед українським суспільством та владою для успішної реалізації освітньої реформи.

Урочистим елементом конференції стала приємна місія -  нагородження кращих із кращих за підсумками 2018-2019 навчального року.

Завершилась зустріч освітян  екскурсією до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», під час якої  виконувач обов’язків директора     В. Соломка  презентував роботу закладу.

Всі новини →