Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

29 серпня проведено урочисті заходи з нагоди початку командно-штабних навчань з територіальної оборони

29/08/2019

 

29 серпня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна взяла участь в урочистих заходах з нагоди початку командно-штабних навчань з територіальної оборони, які відбулися на плаці наметового містечка окремого батальйону територіальної оборони на території Старогороженської сільської ради Баштанського району. Цього ж дня відбулося отримання зброї та урочисте прийняття присяги бійцями, які прибули на навчання з територіальної оборони.

Перед присутніми виступили військові комісари Миколаївської області, які зауважили, що ця подія має дуже велике значення, тому що такі заходи дозволяють як пропагувати службу в Збройних Силах України, так і показують для всіх наших громадян позицію готовності служити та захищати нашу країну, здобувати новий військовий досвід.

За історичною традицією представниками духовенства був здійснений обряд благословення військовослужбовців на добру службу Батьківщині.

Також з вітальними словами  до присутніх звернулася О.Гуліна, яка подякувала всім за участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони та побажала успіхів.

Протягом десяти днів залучені на збори військовозобов’язані пройдуть всі етапи військової підготовки, покращать тактичну, спеціальну, вогневу, інженерну та психологічну підготовку з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань.

 

Всі новини →