Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

21/08/2019

21 серпня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О. Гуліної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.        

Під час засідання  були розглянуті такі питання: про неналежне виконання батьківських обов’язків, про продовження соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, про позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до дітей, про направлення до інтернатного закладу малолітніх дітей, про доцільність (недоцільність) надання дозволу на переоформлення спадщини за заповітом на малолітню дитину, про взяття під соціальний супровід сімей відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р. №877, згідно клопотання Єланецького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання. За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.

 

Всі новини →