Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Об’їзд закладів освіти району з питання готовності до нового навчального року

15/08/2019

 

Уже за два тижні у закладах освіти Єланецького району розпочнуться заняття. Тож перед кожним новим навчальним роком здійснюється об’їзд шкіл.

З метою перевірки готовності освітніх закладів до забезпечення якісних умов навчального процесу та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 серпня 2019 №137-р створено відповідну  комісію та затверджено графік перевірок.

З 14 серпня комісія у складі голови районної ради В. Богданцева, першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації О. Гуліної ,  начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С. Головань, представників Держпродспоживслужби Миколаївській області та відповідних служб  розпочала перевірку готовності закладів освіти району до нового навчального року та опалювального періоду.
У ході проведеного 14-15  серпня об’їзду, комісією відзначено, що  приведено в належний стан класи, території шкіл, їдальні, спортивні майданчики. За результатами перевірок складено відповідні акти.

 

Всі новини →