Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання

06/08/2019

     06 серпня відбулася  чергова тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання під головуванням  Василя Богданцева. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, перший заступник голови  райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна, керівники організацій та установ, селищний, сільські голови.

      В ході пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного. Богданцев В. повідомив про  визнання дострокового припинення повноважень депутата Єланецької районної ради сьомого скликання Кондратенко Л., в зв'язку  з обранням її депутатом Калинівської сільської об'єднаної територіальної громади, висловив подяку від імені районної ради та райдержадміністрації за ефективну, виважену роботу протягом скликання та активну депутатську позицію. Кондратенко Л. в свою чергу подякувала голові районної ради та присутнім за співпрацю, демократичний стиль роботи та побажала подальших успіхів в роботі. Далі депутати проголосували за визнання повноважень депутата Єланецької районної ради сьомого скликання Мельник В. відповідно до постанови  Єланецької районної виборчої комісії , як наступного за черговістю у виборчому списку.

        Також, депутати заслухали заступника керівника Вознесенської місцевої прокуратури Венгера Є., який доповів про діяльність Єланецького відділу Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області у І півріччі 2019 року. 

      Відповідно до порядку денного було розглянуто та підтримано ряд  рішень, зокрема,  про внесення змін до районного  бюджету Єланецького району на 2019 рік, про хід виконання комплексних програм сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Єланецького району на 2015-2019 роки та профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян на 2017-2021 роки. Затверджено  програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Єланецькому районі на 2019 – 2021 роки та програму для забезпечення виконання рішень суду на 2019-2020 роки. Депутати підтримали внесення змін до Переліку об’єктів, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району, затвердженого  рішенням районної ради від 28 лютого 2019 року №16, в зв'язку з прийняттям до  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району частини нежитлової адміністративної будівлі з господарськими будівлями та спорудами, яка знаходиться за адресою: вулиця Паркова (Горького), будинок №14, смт Єланець Миколаївської області та передачу її на баланс відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації для подальшого використання за цільовим призначенням, а саме розміщенням в ній районного будинку творчості школярів.

     Під час розгляду питання про приєднання Малодворянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області до опорного закладу освіти «Возсіятський ліцей Єланецького району Миколаївської області» було надано слово директору Малодворянської ЗОШ І-ІІ ступенів Собіній С., яка висловилася на підтримку даного рішення, що дасть можливість зберегти навчальний заклад,  сприятиме створенню  умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, запровадження профільного навчання, покращення матеріально-технічної бази. Депутати підтримали дане рішення.

    Крім цього, депутати підтримали ініціативу голови районної ради та прийняли звернення  депутатів районної ради до Миколаївської обласної ради та Миколаївської обласної державної адміністрації щодо створення на базі Вознесенського госпітального округу реперфузійного центру та придбання ангіографу, що дасть змогу надавати невідкладну медичну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда,  а також  звернення депутатів районної ради до Президента України, Державного агентства автомобільних доріг України,  Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області щодо аварійного стану доріг загального користування державного значення, що стосується термінового втручання відповідальних органів влади у здійснення невідкладних заходів щодо ремонту доріг Р55 та Т1510, а також контролю за ваговими навантаженнями на дорогах О151001 та О151002.

     Не підтримали депутати питання про надання згоди на  безоплатне прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Єланецького району квартири за адресою: проспект Незалежності, 14-А, квартира №6, смт Єланець Миколаївської області.

         На завершення голова районної ради Богданцев В. подякував присутнім за конструктивну та принципову роботу.

 

 

 

Всі новини →