Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулися засідання постійних профільних комісій районної ради

01/08/2019

      В рамках підготовки до чергової сесії районної ради 01 серпня відбулися засідання постійних профільних комісій районної ради за участю голови районної ради Василя Богданцева, першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольги Гуліної.

  Депутати розглянули питання порядку денного. Зокрема, голова районної ради доповів про  визнання дострокового припинення повноважень депутата Єланецької районної ради сьомого скликання Кондратенко Л., в зв'язку  з обранням її депутатом Калинівської сільської об'єднаної територіальної громади та визнання повноважень депутата Єланецької районної ради сьомого скликання Мельник В. відповідно до постанови  Єланецької районної виборчої комісії , як наступного за черговістю у виборчому списку.

     Сікорінська А. ознайомила депутатів із внесенням змін до районного бюджету, зазначивши, що зміни відбулися виключно за рахунок субвенцій з державного, обласного та місцевих бюджетів, так як додатковий фінансовий ресурс в районному бюджеті на даний час відсутній.

    Також депутати заслухали звіти  про хід виконання Комплексних програм сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Єланецького району на 2015-2019 роки та профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян на 2017-2021 роки. Погодили затвердження програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Єланецькому районі на 2019 – 2021 роки та програми для забезпечення виконання рішень суду на 2019-2020 роки.

         Крім того, депутати погодили безоплатне прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Єланецького району квартири за адресою: просп.Незалежності, 14-А, кв.6, смт Єланець Миколаївської області,  внесення змін до Переліку об’єктів, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району, затвердженого  рішенням районної ради від 28 лютого 2019 року №16,  передачу на баланс відділу освіти, молоді та спорту Єланецької районної державної адміністрації частини нежитлової адміністративної будівлі з господарськими будівлями та спорудами, яка знаходиться за адресою: вулиця Паркова (Горького), будинок №14, смт Єланець Миколаївської області та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району.

    Активне обговорення викликало питання про приєднання Малодворянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області до опорного закладу освіти «Возсіятський ліцей» Єланецького району Миколаївської області. Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Головань С. зауважила, що дане питання детально вивчалося і обговорювалось під час неодноразових зустрічей з педагогічним та батьківським колективами за особистою участю голови районної ради та депутатського корпусу. Було знайдено спільну мову відносно того, що таке приєднання сприятиме створенню  умов для здобуття повної загальної середньої освіти, запровадженню профільного навчання та ін.

     В підтримку ініціативи голови районної ради Богданцева В. депутати погодили прийняття звернення  депутатів районної ради до Миколаївської обласної ради та Миколаївської обласної державної адміністрації щодо створення на базі Вознесенського госпітального округу реперфузійного центру та придбання ангіографу, що дасть змогу надавати невідкладну медичну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда,  а також  звернення депутатів районної ради до Президента України, Державного агентства автомобільних доріг України,  Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області щодо аварійного стану доріг загального користування державного значення, що стосується термінового втручання відповідальних органів влади у здійснення невідкладних заходів щодо ремонту доріг Р55 та Т1510, а також контролю за ваговими навантаженнями на дорогах О151001 та О151002.

   На завершення роботи депутати одноголосно погодили проект порядку денного та рекомендували голові районної ради винести його на розгляд тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання.

 

 

 

 

 

Всі новини →