Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

День села Кам'янка

26/06/2019

 25 червня невеличке село Кам'янка Маложенівської сільської ради святкувало свій 228 День народження. Розпочались урочисті заходи з довгоочікуваної та приємної події – відкриття тренажерного спортивно-ігрового майданчика, придбаного сільською радою за кошти отримані з обласного бюджету в результаті перемоги у конкурсі мікропроектів.

З теплими словами привітання та подарунками завітали на свято почесні гості. Голова районної ради Василь Богданцев, вітаючи селян, зазначив, що завдяки єдності та працьовитості мешканців в селі є чудова зона для ігор та заняття спортом і вручив Подяку за багаторічну натхненну працю працівнику з благоустрою О.Булавчику. Директор ПП АТД "Гарант" О.Бугай також привітала місцевих жителів і презентувала подарунки - двохмісну гойдалку на майданчик, гірку для малюків місцевого дитячого садочка та морозиво всім дітлахам.

Кандидат в депутати Верховної Ради України А.Гасюк привітав громаду зі святом та подарував кошти на огорожу всіх майданчиків в Маложенівці і Кам’янці. Щирі вітання та найкращі побажання адресував кам'янцям і Калинівських сільський голова В.Булах.

Чудовий настрій присутнім створювали творчий колектив районного будинку культури під керівництвом В. Слободніченко. Протягом вечора діти розважалися на атракціонах, а дорослі зібрались за  великим столом, накритим смаколиками.

 

Всі новини →